אימון אישי

מה עשית היום כדי שמחר יהיה טוב יותר?

כל אדם יכול להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמו, וזה מתחיל בהחלטה​

בעולם משתנה, מלא בחוסר וודאות, הדבר היציב ביותר הוא אתה. השקעה בפיתוח עצמי היא כזו שבאה לידי ביטוי בכל שגרת היומיום – עבודה, זוגיות, מעגלים חברתיים, הרגלים. הגיע הזמן לקחת שליטה אקטיבית על החיים ולממש את הפוטנציאל שמחכה לפרוץ החוצה.

למה לבחור באימון לצמיחה אישית?​

מכירים את התחושה הזאת שמדי פעם קופצת לנו, שאולי זה לא המקסימום שאנחנו יכולים לקבל מהחיים?

העולם מתקדם ורק האנושות לא מעדכנת גרסה.

מלאים במנגנוני הגנה, הטיות חשיבה, אמונות ודעות שאנחנו בטוחים שנכונות עבורנו, אנחנו נשארים באזורי הנוחות, בינוניים, "מעבירים את הזמן".

הזמן שלנו יקר, הוא משאב שלא מתחדש והולך בכיוון אחד. האופציה היחידה שלנו מולו היא למקסם אותו, להפוך אותו למשמעותי. לעצור רגע, לבחון את הדרך בה אנחנו צועדים ולהמשיך את המסע עם ארגז כלים מיטבי.

איך הופכים לגרסה הטובה ביותר של עצמנו? ​

קודם כל, מחליטים.

אחר כך אנחנו נתרגל את הכלים הפרקטיים והמוכחים ביותר להצבה והשגת יעדים, נשפר את הביטחון והדימוי העצמי דרך הבנה של המושגים ותרגול, נלמד כיצד לתקשר עם הסביבה בצורה מיטבית, להיות קשובים, אמפתיים ועוד.

בואו נדבר!

מי אני?​

שמי עמית גל ואני כאן בשבילכם.

מנתח התנהגות במקצועי הרשמי, יזם חינוכי ועסקי, ואדם סקרן המאמין ביכולת של כל אחד ואחת להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמו בכל רגע שיבחר.

הידע המקצועי שלי משלב מגוון עולמות; מהרצאות וסדנאות חווייתיות, דרך תכניות ליצירת אקלים מיטבי בבתי-ספר ועד לקבוצות להקניית מיומנויות חברתיות ואינטליגנציה רגשית.

למדתי פסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון, ניתוח התנהגות יישומי עם התמחות בהדרכת הורים באוניברסיטת תל אביב, ו-NLP במרכז הבין לאומי iNLPCenter.

בנוסף, אני מורה לכישורי חיים בצורה חווייתית ומלמד פיתוח חשיבה יצירתית, כותב תוכן חינוכי ובעל ניסיון עשיר בעבודה עם אנשים.

לנהל את הלחץ​

שיפור התמודדות עם לחץ ותסכול בעבודה ובכלל.​

לנקוט בפעולות​

צמיחה אקטיבית והתמודדות עם פחדים הנלווים אליה​

לבחור את הדרך​

עיצוב ומימוש חזון אישי​

להתגבר על מכשולים​

התמודדות עם חסמים כגון ביישנות, זיהוי אמונות מגבילות ואימון לתרגול מודע.​

להפסיק להתפשר​

יציאה מאזור הנוחות ותקיעות בחיים​

ליצור ולראות את הטוב​

יצירת תפיסת מציאות של שפע ואושר​